Kierowca C+E - Cysterna Spożywcza
Kariera

Kierowco C+E chciałbyś zmienić pracę na lepszą?

Poszukujemy kierowcy cysterny spożywczej z prawem jazdy C+E. Stabilne zatrudnienie, szkolenia i możliwości rozwoju. Poznaj naszą ofertę pracy!

Lokalizacja: Europa

Dołącz do zespołu, który zna się na rzeczy! Poczuj satysfakcję z wykonywanej pracy!

Stando to firma oparta na praktycznym doświadczeniu jej założyciela. Znamy bolączki zawodu kierowcy, naszym celem jest spowodować by był on łatwiejszy. Wiemy, że nasi kierowcy są ambasadorami marki Stando. To dzięki nim klienci otrzymują pełnowartościową usługę transportową. Przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa to nasza codzienność. W Stando Logistics wiemy czego potrzebują kierowcy i robimy wszystko, żeby im to zapewnić. Nowoczesna flota, stabilna organizacja pracy, szkolenia zawodowe oraz wsparcie przez cały okres pracy na stanowisku kierowcy jest wypracowanym przez nas standardem. Uzyskasz przydatne informacje dotyczące instrukcji załadunku i rozładunku, korzystania z komputera pokładowego i obsługi dokumentów. Przekażemy Ci odzież służbową i narzędzia niezbędne do pracy. Naszym współpracownikom staramy się zapewniać równowagę między pracą a życiem osobistym, oferując szeroki i elastyczny zakres dni i godzin pracy. Kwota wynagrodzenia jest adekwatna do osiąganych wyników i doświadczenia na stanowisku. Gwarantujemy wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas oraz możliwość dołączenia do ubezpieczenia zdrowotnego.
Zawalcz o siebie i dołącz do nas jeśli spełniasz poniższe kryteria!
• Minimum rocznego doświadczenia w transporcie C+E, pozwalającego na samodzielne wykonywanie tras międzynarodowych i/lub krajowych,
• Prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95,
• Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
• Elastyczny systemy pracy,
• Opiekę odpowiedzialnych dyspozytorów i mechaników,
• Efektywne szkolenia,
• Nowoczesną zadbaną flotę oraz komfortowe wyposażenie ciągników siodłowych,
• Umowę o pracę na pełen etat, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.
Zakres obowiązków:
• Kierowanie zespołem pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem/rozładunkiem,
• Nadzór nad powierzonym ładunkiem,
 •Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego taboru
W Stando jesteś członkiem zespołu, rodzinne korzenie firmy przekładają się na atmosferę pracy. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 662 103 006, drogą mailową [praca@stando.eu] lub poprzez media społecznościowe.

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy, informujemy że:

1)      firma Stando Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Jagiellońskiej 1/104, 42-200 Częstochowa jest  administratorem Państwa danych osobowych, adres e-mail: biuro@stando.eu.

2)     Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),
natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej  rekrutacji,.

3)     w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji dane nie będą przetwarzane jednak dłużej niż przez okres 2 lat od przekazania ich przez  Państwo.

4)     dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.

5)      posiadają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz  prawo wniesienia sprzeciwu,

6)      posiadają Państwo prawo, również do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

7)     mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

8)     podanie przez Państwo danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uczestnictwa w procesie rekrutacji.

9)     dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mateusz Bajor

Head of Technical Department mateusz_bajor@stando.eu +48 662 103 006

Liquid Bulks

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod.

Loading...