Kierowca C+E - Cysterna Spożywcza
Kariera

Specjalista ds. jakości i zakupów

W Stando od niemal 25 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze logistyki i w transporcie płynnych produktów spożywczych. Cysterny spożywcze to nasza pasja i wiemy o nich naprawdę wiele! Codziennie wspieramy naszych partnerów w zakresie transportu i logistyki dając im pewność i poczucie bezpieczeństwa, że ich towary dotrą na czas zgodnie ze zleceniem.W Stando praca oznacza pasję. Jesteśmy tu po to, aby dzielić się naszym know - how i z pełnym zaangażowaniem podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania.

Lokalizacja: Częstochowa

Główne zadania:

  • nadzorowanie dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • analiza reklamacji - odpowiedzi na reklamacje
  • współudział w opracowywaniu działań korygujących i zapobiegawczych
  • wdrażanie działań korygujących i nadzór nad ich realizacją
  • nadzorowanie jakości zakupywanych towarów i usług
  • aktywne poszukiwanie i klasyfikacja dostawców
  • wykonywanie audytów u dostawców

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe: zarządzanie jakością, inżynieria bezpieczeństwa, zarządzanie produkcją
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zapewnienia jakości procesów i/lub zakupów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość narzędzi jakości - 5Why, Ishikawa, 8D
  • znajomość systemu zarządzania jakością ISO 9001 i/lub ISO 22000 i/lub HACCP (mile widziany certyfikat auditora)
  • mile widziane: znajomość branży spożywczej i/lub transportowej
  • mile widziane: znajomość systemów GMP+ oraz IFS
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • szkolenia i stałe możliwości rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • realne możliwości awansu;
  • przyjazną atmosferę;
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy;
  • ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie lekowe;
  • wsparcie merytoryczne.
Liquid Bulks

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod.

Loading...