Kierowca C+E - Cysterna Spożywcza
Kariera

Specjalista ds. Marketingu

W Stando od niemal 25 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze logistyki i w transporcie płynnych produktów spożywczych. Cysterny spożywcze to nasza pasja i wiemy o nich naprawdę wiele! Codziennie wspieramy naszych partnerów w zakresie transportu i logistyki dając im pewność i poczucie bezpieczeństwa, że ich towary dotrą na czas zgodnie ze zleceniem.W Stando praca oznacza pasję. Jesteśmy tu po to, aby dzielić się naszym know - how i z pełnym zaangażowaniem podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania.

Lokalizacja: Częstochowa

 Główne zadania:

  • wyszukiwanie imprez branżowych, tagrów czy konferencji
  • aktywne reprezentowanie firmy podczas imprez branżowych czy targów
  • przygotowywanie marketingowych materiałów graficznych
  • regularne tworzenie i publikowanie wpisów na FB/instragramie
  • zarządzanie i nadzór nad kampaniami AdWords promującymi produkty i usługi firmy
  • analiza stron internetowych firmy pod kątem pozycjonowania ich w wyszukiwarkach Internetowych
  • zarządzanie akcjami mailingowymi

Profil kandydata:

  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale marketingu/marketingu internetowego
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, reklama, PR, grafika komputerowa
  • znajomość programów obróbki grafiki
  • skuteczność w działaniu
  • niekonwencjonalne pomysły
  • znajomość zasad publikowania skutecznych treści w Social Mediach
  • znajomość narzędzi edycji stron www (CMS)
  • znajomość podstaw HTML
  • przebojowość

Oferujemy:

  • szkolenia i stałe możliwości rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • realne możliwości awansu;
  • przyjazną atmosferę;
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy;
  • ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie lekowe
  • wsparcie merytoryczne.
Liquid Bulks

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod.

Loading...