Wykorzystując całą naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata naszej działalności robimy wszystko, aby powierzane nam produkty paszowe były transportowane w najodpowiedniejszych do tego celu warunkach.

Transport zbóż i pasz

Na sercu leży nam nie tylko bezpieczny i optymalny transport produktów płynnych spożywanych przez ludzi, ale również transport produktów paszowych do karmienia zwierząt. Wykorzystując całą naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata naszej działalności robimy wszystko, aby powierzane nam produkty paszowe były transportowane w najbardziej odpowiednich do tego celu warunkach. Odpowiedzialność za transportowane przez nas produkty jest jednym z naszych najważniejszych celów. Wielką radość sprawia nam możliwość dostarczania Państwu serwisu na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści zapewnią cysterny odpowiednie do transportu Państwa produktu, a dostępność cystern Stando w całej Europie pozwoli elastycznie i bezpiecznie zaplanować dostawy. Na bieżąco monitorujemy status realizacji i dostarczamy kompleksowych informacji na jej temat. Wiemy jaką wartość ma czas, dlatego zaawansowany technologicznie sprzęt oraz systemy IT pozwalają nam szybko reagować. Dzięki temu Państwo mogą bez obaw zajmować się swoim podstawowym biznesem. Naszą jakość i odpowiednie przygotowane do transportu pasz potwierdza certyfikat GMP+ B4.

Profesjonalny transport zbóż

Zakładając naszą firmę i nadając jej tor działalności, chcieliśmy zajmować się transportem różnych towarów. Udało nam się zdobyć wymagane pozwolenia umożliwiające transport zbóż i pasz. Po kilku miesiącach działalności zdobyliśmy jeden z najważniejszych certyfikatów – Dekra GMP +, z czego jesteśmy bardzo dumni. Certyfikat GMP+ świadczy o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Przewóz zbóż odbywa się w sposób zgodny z prawem, zgodny z zasadami higieny oraz poprawności magazynowania, załadunku i rozładunku. Transport pasz dokonywany jest tylko przez kierowców posiadających wysokie kwalifikacje i dokumenty pozwalające im na poruszanie się po dragach polskich i zagranicznych.

Cysterny do przewozu pasz i zbóż

Cysterny do przewozu pasz

Kompletując tabor przewozowy postawiliśmy na sprzęty najwyższej klasy, dający nam możliwość przewozu różnych substancji, o różnej konsystencji i przeznaczeniu. Posiadamy znakomite cysterny do przewozu paszy i olejów paszowych. Jesteśmy jedną z niewielu firm posiadających tak bogaty wachlarz przewożonych artykułów. Pracujemy dla kilku dużych producentów i możemy jeszcze więcej!  Flota pojazdów jest wystarczająca na obsługę wielu Klientów w wymaganym terminie. Zdajemy sobie sprawę, że świeżość dostarczonej paszy jest sprawą najważniejszą. Nasze cysterny przeznaczone do przewozu pasz posiadają wszystkie wymagane dokumenty potwierdzające stan techniczny, zachowane są w czystości i przeznaczone są do przewozu tylko jednego określonego produktu. Nie ma więc możliwości zmieszania się np. oleju sojowego ze słonecznikowym.

Stawiamy na zadowolenie Klienta

Każdy Klient naszej firmy jest dla nas najważniejszy, dlatego nasze usługi są tak wysokiej jakości. Pracujemy uczciwie, wywiązujemy się z ustalonych terminów, co przy transporcie zbóż i pasz ma ogromne znaczenie. Jakość naszych usług potwierdza wspomniany już Certyfikat GMP+ i nienaganna opinia samych zleceniodawców.

Dla naszych klientów transportujemy produkty takie jak:

  • Pasze
  • Gliceryny
  • Oleje
  • Melasy

Udostępnij: